اکونومیک 24
22 خرداد 1403 - 13:38

پاکشوما از پیشکسوتان فروش صنف لوازم خانگی تقدیر کرد

بیش از ۲۰۰ نماینده فروش پاکشوما از سراسر کشور در این گردهمایی شرکت داشتند که در جریان این رویداد از پیشکسوتان فروش صنف لوازم خانگی نیز تقدیر شد.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، گردهمایی نمایندگان فروش پاکشوما در 20 خرداد 1403 در سالن کوه نور هتل پارسیان آزادی تهران  با حضور پیشکسوتان فروش صنف لوازم خانگی برگزار شد.

بیش از 200 نماینده فروش  پاکشوما از سراسر کشور در این گردهمایی شرکت داشتند که در جریان این رویداد از پیشکسوتان فروش صنف لوازم خانگی نیز تقدیر شد.

لی؛ مشاور استراتژی گروه پاکشوما نیز در جمع نمایندگان فروش این شرکت حضور داشت و عنوان کرد: برند پاکشوما علیرغم چالش های سال های اخیر، بیش تر بر روی نیاز مشتری تاکید داشته و همواره تلاش کرده تا محصولی متناسب با سلیقه و نیاز مشتری و البته تکنولوژی های روز دنیا ارائه دهد.

وی در ادامه گفت: گروه پاکشوما با همکاری شرکای تجاری خود توانسته با وجود مشکلاتی مانند تحریم ها و روند افزایشی نرخ ارز، محصولی با کیفیت تولید کند و حتی سرمایه گذاری های عظیمی در سال های گذشته برای کشف استعدادهای برتر و تولید محصولی نوآور انجام داده است.

گرمارودی، معاونت مارکتینگ گروه پاکشوما در جریان مراسم ضمن تشکر از نمایندگان و همچنین پیشکسوتان فروش صنف لوازم خانگی گفت: بازدید از خطوط تولید کارخانه پاکشوما و سرمایه گذاری‌های این شرکت در راستای معرفی جدیدترین دستاوردها و اقدامات این شرکت به نمایندگان فروش صورت گرفت و در آینده برنامه‌هایی برای توسعه برند و خودکفایی در تولید محصولات داریم.

بازدید نمایندگان فروش پاکشوما از خطوط تولید

نمایندگان فروش پاکشوما در روز گذشته ضمن شرکت در گردهمایی هتل پارسیان آزادی، از خطوط تولید این شرکت نیز در صبح همان روز بازدید کردند. این رویداد با هدف آشنایی نمایندگان فروش فرآیندهای تولید محصولات لوازم خانگی پاکشوما مانند لباسشویی، یخچال فریزر، ظرفشویی و جاروبرقی برگزار شد، همچنین برای آگاهی بیشتر نمایندگان فروش، به معرفی دستاوردها من جمله خطوط جدید رنگ، فناوری تولید تمام رباتیک یخچال و توانمندی‌های اخیر تولید کننده لوازم خانگی پاکشوما و استفاده از روش های نوین در ساخت محصولات این شرکت پرداخته شد.

کارخانه و خطوط تولید پاکشوما در مساحتی به وسعت 300 هزار متر مربع در شهرک صنعتی محمود آباد قرار دارد و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندهای لوازم خانگی در کشور شناخته می‌شود که نقش مهمی در صنعت لوازم خانگی ایران ایفا می‌کند.

نمایندگان فروش شرکت پاکشوما در این بازدید چند ساعته فرصت پیدا کردند تا به صورت تخصصی در مورد محصولات و چالش‌های فنی تبادل نظر کنند.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1727503

مهمترین اخبار اقتصادی: