اکونومیک 24
21 آبان 1402 - 16:56

1045 میلیارد تومان سود به حساب سجامی سهامداران واریز شد

در هفته سوم آبان ماه ۳۰ ناشر سود جاری و سنواتی ۳ میلیون و ۳۷۳ هزار و ۵۲ سهامدار شامل یک هزار و ۴۵ میلیارد تومان را به حساب سجامی سرمایه‌گذاران واریز کردند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طبق اطلاعات منتشر شده در شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، بیش از هزار میلیارد تومان سود در هفته سوم آبان ماه امسال از طریق سامانه سجام به حساب سهامداران واریز شد.

اطلاعات منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی در خصوص جزئیات واریز سود سهامداران در هفته سوم آبان ماه امسال حاکی از آن است که ۳۰ ناشر سود جاری و سنواتی ۳ میلیون و ۳۷۳ هزار و ۵۲ سهامدار شامل یک هزار و ۴۵ میلیارد تومان را به حساب سجامی سرمایه‌گذاران واریز کرده است.

* واریز سود جاری ۲۶ شرکت

این گزارش می‌افزاید: در هفته سوم آبان ماه امسال، ۲۶ شرکت « لامپ‌ پارس‌ شهاب، ملی‌کشت‌وصنعت‌و دامپروری‌ پارس، توسعه‌وعمران‌امید، آلومتک‌(سهامی‌عام‌)، معادن‌منگنزایران، داروسازی‌ فارابی، سرمایه‌گذاری‌خوارزمی، داروسازی‌ سبحان‌انکولوژی، جام‌ دارو، صنعتی‌دوده‌فام، رادیاتور ایران، پتروشیمی‌ارومیه، کویرتایر، تولیدی‌و خدمات‌ صنایع‌ نسوزتوکا، نوش‌پونه‌ مشهد، مهرام، عطرین‌ نخ‌قم، واسپاری‌گسترش‌ تجارت‌وسرمایه‌ایرانیان، سرمایه‌گذاری‌ ساختمانی‌ اعتمادگستر، سرمایه‌گذاری‌ صنعت‌ نفت‌(هلدینگ‌)، لعاب‌ ایران، سیمان‌ داراب، سیمان‌لارستان، واسپاری‌ ملت، واسپاری‌ملت، سرمایه‌گذاری‌ پتروشیمی‌ (هلدینگ‌)، سرمایه‌گذاری‌جامی » سود جاری ۳ میلیون و ۳۰۳ هزار و ۳۷۴ سهامدار شامل یک هزار و ۱۰ میلیارد و ۷۴۸ میلیون تومان را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کردند.

* واریز سود سنواتی ۴ شرکت

براساس این گزارش؛ در هفته دوم آبان ماه امسال، ۴ ناشر« بهمن‌لیزینگ، آسیاسیرارس، بانک‌ کارآفرین، بورس‌انرژی‌ایران » سود جاری ۶۹ هزار و ۶۷۸ سهامدار شامل ۳۵ میلیارد و ۴۷ میلیون تومان را توسط سمات و از طریق سامانه سجام واریز کردند.

* پرداخت ۷۸ هزار میلیارد تومان سود

آمارهای منتشر شده از سوی شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نشان می‌دهد؛ از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان هفته سوم آبان ماه، سود جاری و سنواتی متعلق به ۶۱ میلیون سهامدار شامل ۷۸ هزار میلیارد تومان توسط سمات واریز شده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1569559

مهمترین اخبار اقتصادی: