اکونومیک 24
27 اسفند 1401 - 12:46

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

در ادامه با مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی بیشتر آشنا خواهید شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، حمل و نقل از راه‌های زمینی، دریایی و مهم‌تر از همه حمل به صورت هوایی صورت می‌گیرد که سریع‌ترین نوع آن حمل و نقل هوایی است. مزیت این حمل و نقل در سرعت حمل کالاها از اقصی نقاط جهان به مقصد مورد نظر است. در اکثر موارد حمل از راه زمینی و دریایی امکان‌پذیر نیست و یا شاید باعث شود هزینه زیادتر و زمان زیادی را در برداشته باشد، بنابراین جابه‌جایی از راه هوایی بهترین گزینه برای انجام این کار است. برخی از مناطقی که دور از دسترس هستند لذا انتخاب حمل و نقل از راه هوایی به آنجا با سهولت انجام می‌گیرد. برای انتقال کالاهای فاسد شدنی، اجناس قیمتی و شکستنی حمل و نقل باربری هوایی بهترین انتخاب است. در هنگام جابه‌جایی کالاها از طریق راه هوایی موانع کمتری وجود دارد. از معایبی که در حمل و نقل هوایی باید به آن توجه داشت محدویت در وزن و حجم کالا است، البته در کنار سرعت حمل عالی باید توجه به قیمت حمل گران آن نیز داشت که از عیب‌ها حمل و نقل هوایی محسوب می‌شود.

بهترین شرکت حمل و نقل هوایی

در انتخاب بهترین شرکت حمل و نقل هوایی بهتر است همه جوانب را در نظر گرفت. برای اینکه از سلامت کالا و محموله اطمینان داشته باشید قبل از هر اقدام می‌توان از طریق مشاوره با افراد متخصص برترین شرکت حمل و نقل را انتخاب کرد. بهترین شرکت حمل و نقل هوایی باید به سرعت پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. جدای از پاسخگویی سریع بایستی سعی در مشاوره هر چه بهتر مشتریان خود کند تا مسیر پرچالش واردات را هرچه آسان‌تر برای مشتریان هموار سازد. شرکت حمل و نقل بین المللی کاسپین حمل آسیا با سال‌ها تجربه و داشتن نمایندگی‌های معتبر در اقصی نقاط جهان در تلاش است تا بالاترین راندمان برای حمل کالاهای شما را فراهم سازد.

حمل کالا با بهترین خطوط هواپیمایی و انتخاب نزدیک ترین زمان رزرو پرواز و همینطور ارائه بهترین قیمت برای مشتریان باعث شده تا شرکت حمل و نقل کاسپین را جزو بهترین شرکت‌های حمل در زمینه هوایی بین مشتریان و تجار شناخته شود.

مزایا و معایب حمل و نقل کالا به صورت هوایی

حمل هوایی از اروپا به ایران

به طور کلی سرعت در انتخاب راه هوایی حرف اول را می‌زند. حمل و نقل هوایی از کشورهای مبدأ اروپایی مانند ایتالیا، آلمان، ترکیه و غیره با اصول و به طور قانونی انجام می‌شود که اهمیت زیادی دارد. ارسال کالا از کشورهای اروپایی و آسیایی با خطوط هوایی محدودیت‌های خاص خود را دارد. حمل و نقل هوایی راه ارتباطی گسترده‌ای است که توانسته در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، توسعه گردشگری و غیره نمود پیدا کند. سپردن اختیار تام به نمایندگی‌های مستقر در کشورهای اروپایی به عملکرد جابه جایی کالاها سرعت می بخشد. شرکت‌های فعال در زمینه حمل و نقل با داشتن اطلاعات دقیق افراد را در حمل بار راهنمایی می‌کنند.

سابقه حمل و نقل بصورت صورت هوایی

از حمل و نقل هوایی می‌توان به قدیمی ترین و پرسرعت ترین روش‌های حمل و نقل کالا برای صادرات و واردات نام برد. برای مطلع شدن از سابقه صادرات و واردات هوایی بهتر است به جزییات این مطلب اشاره کرد. در واقع سابقه حمل و نقل هوایی در ایران به سال ۱۳۰۴ هجری شمسی برمی گردد. در گذشته شکل هواپیماها به صورت امروزی نبود و حتی در برابر تحمل بار ضعیف بودند. با گسترش حمل و نقل به روش‌های مختلف و همین طور وجود موانع در مسیرهای دریایی و زمینی هواپیماهای مخصوص حمل بار به صورت پیشرفته ساخته شدند. در سال ۱۹۱۰ اولین بار یک هواپیمای باری از دیتون به کلمبوس اقدام به حمل بار کرد که حدود یک ساعت طول کشید. با پیشرفت علم تکنولوژی حمل هوایی نیز در بین کشورها با بهترین شرایط صورت گرفت.

حمل هوایی از دبی به ایران

شرکت‌های مختلف در ایران با داشتن نمایندگی‌های معتبر اقدام به خرید، جابه‌جایی و ترخیص کالاها می‌کنند. تیم فعال این شرکت‌ها با داشتن سابقه و تجربه کافی با کشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس وارد معامله می‌شوند. قیمت حمل و نقل هوایی از دبی به ایران با توجه به میزان بار تفاوت دارد. برخی از کالاها هم به دلیل شرایط خاص هزینه حمل آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. ارسال کالا از دبی به ایران هزینه‌های زیادی دارد که می‌توان با مراجعه به شرکت‌های معتبر این قیمت‌ها را تا حدودی کاهش داد.

قیمت حمل هوایی از چین به ایران

شرکت‌های بین‌المللی باربری با راهنمایی و مشاوره در زمینه حمل و نقل از صفر تا صد امور را به اطلاع مشتریان می‌رسانند. قیمت حمل بار هوایی از چین به وزن و برند مورد نظر کالا و خطوط هوایی بستگی دارد. از آنجا که کرایه حمل بار هوایی از چین بسیار گسترده است می‌توان قیمت‌ها را بر اساس وزن، ابعاد و نوع فرودگاه مبدأ و مقصد محاسبه کرد. به طور کلی هزینه و قیمت حمل و نقل هوایی با توجه به نوع کالا، وزن بار، نوع هواپیما و قرارداد آن متفاوت است.

خدمات شرکت‌های حمل هوایی

شرکت حمل و نقل هوایی در تهران مانند سایر شرکت‌های خدماتی دیگر با سال‌ها سابقه به فعالیت در زمینه حمل و نقل مشغول است. یکی از مهم‌ترین خدمات حمل و نقل هوایی رازدار بودن و مشاوره دادن به صاحبان کالا و خریداران است. داشتن نمایندگی در نقاط مختلف کشورهای جهان می‌تواند به روند ارسال بار سرعت ببخشد لذا جای هیچ گونه نگرانی نیست. خدمات دیگر شرکت‌های حمل هوایی داشتن فهرستی از تمام کالاهای صادراتی است که شامل عوارض آن هم می‌شوند.

شرکت کاسپین حمل آسیا با داشتن مجموعه‌ای با تجربه و مدیری لایق توانسته سرعت در امور، اطمینان و رضایت هموطنان را اصول کار خود قرار دهد. این شرکت بر پایه مشتری مداری و اهمیت دادن به صادرات و واردات هوایی در زمره بهترین شرکت حمل و نقل هوایی تهران به شمار می‌رود. با رشد حمل و نقل و راه هوایی شرکت کاسپین حمل معیار اصلی کار خود را با دقت و سرعت بر اساس رضایت مشتریان قرار داده است. با مراجعه به سایت زیر از خدمات متنوع شرکت کاسپین حمل آسیا ww.cta-co.com اطلاع پیدا کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1098955

مهمترین اخبار اقتصادی: